اشعار دکتر مهدیزاده زیر ذره بین ققنوس

اردیبهشت۸

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، «ققنوس» برنامه‌ای است از گروه فرهنگ و ادب که هر جمعه ها ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ با موضوع شعر معاصر تقدیم مخاطبان ادب دوست شبکه فرهنگ می شود.
علیرضا بدیع کارشناس برنامه این هفته میزبان دکتر مهدیزاده شاعر، پژوهشگر و روزنامه نگار خواهد بود تا درباره اشعارش با وی گفتگو کند.
دکتر مهدیزاده از سال ۱۳۶۳ تا هم‌اکنون، مسوولیت صفحات شعر مجله اطلاعات هفتگی را عهده‌دار است. وی همچنین سردبیر مجله روزهای زندگی و مدرس دانشگاه است و داور جشنواره های مختلف از جمله دانشگاه، حوزه و نیز دفاع مقدس بوده است.
آثار او در زمینه شعر عبارت است از: «کنار پنجره‌های بارانی»، «از تو و عشق»، «عاشقانه با خدا»، «دور از چشم فرشته‌ها»، «بدون واژه می‌آیم سراغت» و «به پیشوار آرزوهایم بیا» و در زمینه نثر ادبی: «نامه‌ای به تو»، «لحظه‌های درنگ»، «روی بالهای دریا»، «آرام‌تر از خواب درختان»، «تو را دوست دارم»، «سنگ‌ها برایت آواز می‌خوانند» و «عطر تو را تلاوت می کنم».
سردبیر و تهیه کننده: مرتضی صداقت‌گو، کارشناس مجری: علیرضا بدیع، گوینده: سکینه ارجمندی، نویسنده: ضیاالدین خالقی عوامل برنامه ققنوس اند که از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ از رادیو فرهنگ پخش می شود.

منبع سایت رادیو فرهنگ – ۹۴/۰۲/۰۴

برای شنیدن این برنامه اینجا را کلیک نمایید.

محمدرضا مهدیزاده | دسته‌بندی نشده
One Comment to

“اشعار دکتر مهدیزاده زیر ذره بین ققنوس”

  1. On دی ۱۲ام, ۱۳۹۵ at ۱۶:۰۴ طراحی سايت Says:

    درود بر شما
    سایت بسیار خوب دارید


آدرس ایمیل بصورت عمومی نمایش داده نمی شود.


مثال : http://www.m-mehdizade.ir

نظر شما: